• fron nowa odslona 2

Konkurs Piosenki Przedszkolnej - Artschoolowy Świat Muzyki

dzienmuzyki
Z okazji obchodzonego w październiku Międzynarodowego Dnia Muzyki w naszej placówce zorganizowany zostanie Konkurs Piosenki Przedszkolnej.
Tego dnia każda grupa przygotowana przez swojego wychowawcę zaprezentuje dowolną przez siebie piosenkę dziecięcą.
Ponad to chętne dzieci będą miały możliwość zaprezentowania się w występach solowych (duetach lub trio). O przygotowanie prosimy rodziców (zgłoszenie dziecka i podanie nazwy utworu do 14.10. 2019r u wychowawcy).
Wybrane jury oceni między innymi: wybór piosenki, wykonanie oraz strój i ruch sceniczny. To, co powinno wyróżniać wykonawców to przede wszystkim dobra zabawa!

Na wszystkich uczestników czeka nagroda!
Konkurs odbędzie się dnia: 21 października 2019r. o godz. 10.00 na atrium przedszkola.