Międzynarodowy konkurs plastyczny pt. „ MAMA TATA i JA”

konkursmamitata

Serdecznie zapraszamy Artschoolowe Dzieci do udziału w konkursie plastycznym.

Celem konkurs jest rozwijanie wyobraźni i umiejętności twórczych dzieci, prezentacja i wyszukiwanie talentów artystycznych, kształtowanie rywalizacji w duchu fair play, możliwość zaprezentowania własnej twórczości szerokiemu gronu odbiorców.

Zasady uczestnictwa:

• konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do7 lat
  • format pracy: A4 lub A3
  • technika: rysunek ołówkiem, kredkami, farbami, flamastrami itp.
  • praca konkursowa nie może być formą przestrzenną
  • na odwrocie pracy należy umieścić następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia dziecka

Organizator przyzna laureatom Konkursu nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Przy ocenie prac nadesłanych na Konkurs, Komisja Konkursowa weźmie pod uwagę: oryginalność i walory estetyczne, jakość i wkład pracy uczestnika

Prace konkursowe należy dostarczyć do 10 czerwca 2015 r. do wychowawców grup.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 31 sierpnia 2015r.

Dzień Mamy i Taty

dzienmamyitatay

27 maja będziemy gościć w Przedszkolu Art School wszystkie Mamy i Tatusiów na specjalnej uroczystości przygotowanej właśnie dla Nich.
Każda grupa przygotuje swój program artystyczny oraz piękne życzenia dla Rodzicow. Każdy z gości otrzyma również prezent własnoręcznie przygotowany przez swoje Dziecko.

Życzymy Fajnych chwil spędzonych w tym dniu w Art School

Studenci Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego Artschoolowym dzieciom

studenci

Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w ramach współpracy Przedszkola Art School z uczelnią, 26 maja przeprowadzą zajęcia dla Artschoolowych Przedszkolaków. Na maluchy czekać będzie mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. W programie przewidziano zabawy tematyczne i ruchowe z piłkami przy muzyce. Ponadto, nasi goście przebiorą się za postacie z bajek znanych dzieciom i będziemy mieć możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem.

Majówka

Olsztyńska Grupa Edukacji Dziecięcej EDU prowadząca
Placówki Edukacyjne Art School
(żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa)
serdecznie zapraszają na
XI ROTARIAŃSKĄ MAJÓWKĘ LOTNICZĄ,
w której weźmiemy udział jako organizatorzy zabaw animacyjnych dla Dzieci.

Zapraszamy do naszego stoiska!!!
(Szczegóły na plakacie)

majowka

PCK spotkanie

polskiczerwonykrzyz