Dzień Chłopaka

dzienchlopca2015

30 września na wszystkich Artschoolowych Chłopców czekać będzie niespodzianka przygotowana przez Ich koleżanki.
A to wszystko z okazji Dnia Chłopaka.
Każda grupa przygotuje coś specjalnego dla swoich małych mężczyzn.
Grupa pani Sylwii spędzi ten dzień pod hasłem
„W zdrowym ciele zdrowy duch", pani Michalina razem ze swoimi maluchami przygotują przepyszne babeczki natomiast nasze najmłodsze Artschoolowe Przedszkolaki bawić się będą plastycznie.

13 Dni Nauki

dni nauki 13

Artschoolowe Przedszkolaki kolejny raz wezmą udział
w Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.
25 września o godzinie 9:00 grupa Pani Sylwii wybierze się do kina Helios na projekcję bajki „Mały Książę" połączoną ze zwiedzaniem kina.

W świecie marionetek…

teatrlalek

23 września o godzinie 10:20 Artschoolowe Przedszkolaki, w ramach edukacji teatralnej, wybiorą się na wycieczkę do Teatru Lalek, gdzie będą mogły zobaczyć „ Jak wygląda praca w teatrze, w jaki sposób występują artyści na scenie, oraz jak odróżnić marionetkę od pacynki". Odwiedzą także pracownię plastyczną.

Pierwszy Dzień Jesieni

pdzienjesieni

23 września Dzieci z Przedszkola Art School przywitają Panią Jesień. Ten dzień będzie obfitował w zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoją sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku.

Narodowe Czytanie

narodowe czytanie

Art School zaprasza do udziału w IV edycji Akcji Narodowe Czytanie, podczas której będziemy wspólnie czytali powieść Bolesława Prusa „Lalkę". Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji Narodowe Czytanie.

Start: 5 września godz.11:00
Miejsce: Parking przy Warmia Towers

Program dnia:
• Przedstawienie celów i organizatora akcji.
• Przedstawienie sylwetki Bolesława Prusa.
• Publiczne czytanie utworów Bolesława Prusa przez kadrę Przedszkola
i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School oraz rodziców połączone z konkursem.
• „Serce, serc. Bolesław Prus bliski dziecku" – kącik plastyczny dla dz

Spotkania z wychowawcami

Drodzy Rodzice Artschoolowych Przedszkolaków z oddziału Warmia Towers

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami grup w następujących terminach:
27 sierpnia godz.16.00 - grupa 2,5-3 - latków –wychowawczyni p. Małgorzata Waga

Wszystkie pozostałe grupy - 3 września godz. 16.00

Podczas spotkań omawiane będą tematy związane z organizacją pracy w roku szkolnym 2015/2016:

• przedstawienie kadry,
  • omówienie oferty programowej, nowości,
  • sprawy organizacyjne: ubezpieczenie, wyprawka, podręczniki,
  • najbliższe realizowane projekty,
  • spotkanie w wychowawcami.

kadra Przedszkola Art School