Ruch Rozwijający Weroniki Sherbone

sherborne figurki

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców na kolejne spotkanie z Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.

Zajęcia odbędą się 17 czerwca o godzinie 16:00. Zapisów można dokonywać u p. Michaliny w Sali Odkrywców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Spotkania Indywidualne

Serdecznie zapraszamy wszystkich Artschoolowych Rodziców na indywidualne spotkania z wychowawczyniami grup, które odbędą się:

• 15 – 16 czerwca od godz. 14:30 - grupa p. Sylwii,
  • 18 czerwca od godz. 14:30 - grupa p. Michaliny.

Prosimy o wcześniejsze umówienie godziny spotkania
z wychowawczyniami poszczególnych grup.

Kim będę jak dorosnę?

Może na to i na wiele innych pytań pomoże odpowiedzieć nam Pani Doktor, która odwiedzi Artschoolowych Przedszkolaków w najbliższy piątek

19 czerwca. Nasz gość opowie Dzieciom o zawodzie, który wykonuje oraz o jego ważności w życiu każdego człowieka.

Odwiedziny piłkarzy z OKS Stomil Olsztyn

PILKARZE15 czerwca o godz. 11 Artschoolowe Przedszkolaki z Warmia Towers będą miały zaszczyt poznać piłkarzy I ligi OKS Stomil Olsztyn Łukasza Jeglińskiego oraz Pawła Głowackiego,

którzy zaprezentują przeróżne triki piłkarskie, pokażą swoje zdolności i umiejętności.
Opowiedzą także o swoich pierwszych krokach w kierunku piłki oraz poprowadzą zawody połączone z treningiem dla dzieci.

Dzień Przyjaciela

misie

9 czerwca w Art School obchodzony jest Dzień Przyjaciela. Aby przybliżyć dzieciom, wartość przyjaźni w życiu człowieka, przygotujemy zajęcia na temat: „Co to jest przyjaźń?", „Jaki powinien być prawdziwy przyjaciel?". Zajęcia przeprowadzimy w oparciu o literaturę. Przedszkolaki, analizując treść bajki, postarają się wymienić cechy prawdziwego przyjaciela.

„Olsztyńskie Pięciolatki segregują odpadki”

odpadki

2 czerwca Artschoolowe Przedszkolaki wezmą udział w zajęciach objętych programem edukacyjnym: „Olsztyńskie Pięciolatki segregują odpadki". Zajęcia poprowadzi pracownik Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. Przedszkolaki, po raz kolejny, dowiedzą się o selektywnej zbiórce surowców wtórnych oraz zasadach postępowania z odpadami problemowymi, spotkają się też z pacynkami – metalową puszką Tiną i znaną już dzieciom Kaczką OSKAREM, które uświadomią Im znaczenie segregacji odpadów i procesu recyklingu. Przewidziana jest również segregacja surowców wtórnych oraz zabawa „Quiz ekologiczny".

10 czerwca Dzieci z grupy Naukowców pojadą na wycieczkę do Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego, zobaczą jak przebiega sortowanie surowców wtórnych.