• fron nowa odslona 2

Międzynarodowego Miesiąca Dobroci dla Zwierząt

zwierza

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Dobroci dla Zwierząt, art School ogłasza akcję: "GRUDZIEŃ MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT"

Celem akcji jest:

• propagowanie świadomej opieki nad zwierzętami,
  • uwrażliwianie na potrzeby zwierząt,
  • podejmowanie działań zmierzających do poprawy warunków bytowych zwierząt przebywających w schronisku.

W ramach akcji ogłaszamy zbiórkę karmy dla zwierząt i nie tylko, przebywających w schronisku w Olsztynie. Na wszystkie, chętne do udziału w tej akcji Dzieci, czeka wspaniała nagroda. Podarunki dla zwierząt prosimy przekazywać do Przedszkola Art school – Warmia Towers w okresie od 01.12.2014r.do 15.12.2014r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY O WŁĄCZENIE SIĘ DO TEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ !!!

Artschoolowe Przedszkolaki odwiedzają strażaków

strazak

28 listopada Przedszkolaki z Art School (oddział Warmia Towers) będą miały okazję spotkać się ze strażakami (z Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynie). Dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy strażaków, obejrzą sprzęty, wozy strażackie.
Dziękując strażakom za wizytę wręczą wykonaną przez siebie laurkę.

Wróżby andrzejkowe w Art School!

andrzejki2014

28 listopada Artschoolowe Przedszkolaki z oddziału Warmia Towers przeniosą się w zaczarowany świat magii i wróżb. W tym dniu, w naszym Przedszkolu obchodzić będziemy tradycyjne Andrzejki.
Na uroczystości pojawią się Andrzejkowe Wróżki, które przepowiedzą Dzieciom przyszłość. Nie zabraknie tradycyjnego lania wosku oraz ustawiania bucików. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicą tańce, pląsy przy muzyce. Słodki poczęstunek będzie miłym zakończeniem wspaniałej zabawy.

Życzymy udanej zabawy!

misio

Drodzy Rodzice!

Już niedługo Przedszkolu Art School będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. ( 25 listopada )

W tym dniu przewidujemy dzień pełen:

• atrakcji
  • zabawy
  • uśmiechu
  • zagadek
  • niespodzianek

Prosimy Rodziców, aby każde Dziecko tego dnia zabrało swojego ulubionego pluszowego misia.

Pani Klaudia i Pani Basia

Warsztaty pt. „Wesoła Jesień”

kolorowa-jesien

20 listopada o godz. 16.00 Art School – oddział Warmia Towers – zaprasza na „Warsztaty otwarte dla rodziców" pt. „Wesoła jesień".
Celem tego spotkania jest powitanie kolorowej pory roku. W tym dniu na Dzieci czeka wyjątkowe szaleństwo. Różnorodnych zabaw plastycznych związanych z bogactwem barw oraz dostępnością kasztanów, żołędzi zaktywizuje każdego Artschoolowego Przedszkolaka. Dzieci zaprojektują suknię Pani Jesieni i namalują jej portret, a jesienne rebusyi łamigłówki dodatkowo pobudzą ich wyobraźnię.

Urodziny Ojczyzny

oojczyxnie

7 listopada Przedszkolaki z Art School (oddział Warmia Towers) będą obchodziły Urodziny Ojczyzny.
W tym dniu Dzieci zaprezentują wiersze pt. „Co to jest Polska" oraz "Barwy ojczyste". Nasze małe pociechy wykonają również prace plastyczne związane z tym tematem oraz kotyliony.