Dzień Służby Zdrowia

dziensluzbyzdrowia

10 kwietnia Artschoolowe Przedszkolaki przekonają się, że w Dniu Służby Zdrowia świętują nie tylko lekarze czy stomatolodzy, ale również aptekarze. Dowiedzą się tego z pierwszej ręki, a mianowicie od miłej Pani aptekarki, którą odwiedzą w jej miejscu pracy – APTECE. Opowie nam, na czym polega jej zawód i mamy nadzieję, że odpowie na wszystkie zadane przez nas pytania.

Na basenie-pływające dzieciaki

Szanowni Rodzice!
Uprzejmie informujemy, iż od kwietnia wznawiamy zajęcia na basenie z cyklu „Pływające dzieciaki". Zapisy trwają do 3 kwietnia w sekretariacie przedszkola.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Dzieci.

Warsztaty Wielkanocne

wielkanoc

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Artschoolowych Rodziców 31 marca na godz. 15.30, na kolejną odsłonę wspólnych spotkań, tym razem tematyka związana będzie ze zbliżającymi się
Świętami Wielkanocnymi.
Gwarantujemy mile spędzony czas, a zarazem pracowity
i „smaczny". Dzięki warsztatom, postaramy się ,wprowadzić Państwa w świąteczną atmosferę i dać okazję do twórczego spędzenia popołudnia w gronie „Artschoolowej Rodziny".

Serdecznie zapraszamy !!!

Zajęcia otwarte z języka angielskiego

Serdecznie zapraszamy Rodziców Dzieci z Przedszkola Art School – oddział Warmia Towers - na zajęcia otwarte z języka angielskiego podsumowujące pierwszy semestr roku szkolnego.

Zajęcia odbędą się 24 marca (wtorek) w godzinach:
- grupa 2,5-3 latków (Pani Michaliny) godzina 15:40,
- grupa 4-5 latków (Pani Sylwii) godzina 16:00.

Ewaluacja

ewaluacja2

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej zewnętrznej ewaluacji Przedszkola Art School przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie, otrzymaliśmy najwyższe noty „A" we wszystkich badanych obszarach.

Oceny placówki dokonano w oparciu o wymagania MEN.
Bardzo cieszymy się z potwierdzenia najwyższej jakości pracy Przedszkola Art School. Tak wysokie oceny są wyjątkiem, zarówno w skali województwa jak i kraju.

Bardzo dziękuję Rodzicom i Partnerom Przedszkola Art School za zaangażowanie w proces ewaluacji.

Czytaj Raport

W imieniu Rady Pedagogicznej