Dzień Mamy i Taty

dzienmamyitatay

27 maja będziemy gościć w Przedszkolu Art School wszystkie Mamy i Tatusiów na specjalnej uroczystości przygotowanej właśnie dla Nich.
Każda grupa przygotuje swój program artystyczny oraz piękne życzenia dla Rodzicow. Każdy z gości otrzyma również prezent własnoręcznie przygotowany przez swoje Dziecko.

Życzymy Fajnych chwil spędzonych w tym dniu w Art School

Studenci Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego Artschoolowym dzieciom

studenci

Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w ramach współpracy Przedszkola Art School z uczelnią, 26 maja przeprowadzą zajęcia dla Artschoolowych Przedszkolaków. Na maluchy czekać będzie mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. W programie przewidziano zabawy tematyczne i ruchowe z piłkami przy muzyce. Ponadto, nasi goście przebiorą się za postacie z bajek znanych dzieciom i będziemy mieć możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem.

Majówka

Olsztyńska Grupa Edukacji Dziecięcej EDU prowadząca
Placówki Edukacyjne Art School
(żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa)
serdecznie zapraszają na
XI ROTARIAŃSKĄ MAJÓWKĘ LOTNICZĄ,
w której weźmiemy udział jako organizatorzy zabaw animacyjnych dla Dzieci.

Zapraszamy do naszego stoiska!!!
(Szczegóły na plakacie)

majowka

PCK spotkanie

polskiczerwonykrzyz

19 maja Artschoolowe Przedszkolaki po raz drugi spotkają się z Instruktorem Polskiego Czerwonego Krzyża, który zdradzać będzie dzieciom kolejne tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej

Mali odkrywcy - Życie w przyrodzie

maliodkrywcy

W Przedszkolu Art School rozpoczynamy nowy cykl zajęć: „Życie w przyrodzie – czyli jesteśmy odkrywcami".
Raz w tygodniu będziemy przyglądać się bliżej życiu na naszej planecie.
Artschoolowe Przedszkolaki dowiedzą się, jak zbudowane są rośliny, zwierzęta, gady, płazy, owady, czym się nieustannie zajmują, co jedzą i dzięki czemu, rozwijają się i rozmnażają.