• fron nowa odslona 2

Warsztaty pt. „Wesoła Jesień”

kolorowa-jesien

20 listopada o godz. 16.00 Art School – oddział Warmia Towers – zaprasza na „Warsztaty otwarte dla rodziców" pt. „Wesoła jesień".
Celem tego spotkania jest powitanie kolorowej pory roku. W tym dniu na Dzieci czeka wyjątkowe szaleństwo. Różnorodnych zabaw plastycznych związanych z bogactwem barw oraz dostępnością kasztanów, żołędzi zaktywizuje każdego Artschoolowego Przedszkolaka. Dzieci zaprojektują suknię Pani Jesieni i namalują jej portret, a jesienne rebusyi łamigłówki dodatkowo pobudzą ich wyobraźnię.

Urodziny Ojczyzny

oojczyxnie

7 listopada Przedszkolaki z Art School (oddział Warmia Towers) będą obchodziły Urodziny Ojczyzny.
W tym dniu Dzieci zaprezentują wiersze pt. „Co to jest Polska" oraz "Barwy ojczyste". Nasze małe pociechy wykonają również prace plastyczne związane z tym tematem oraz kotyliony.