Efekty warsztatów teatralnych

teatridzieci

Serdecznie zapraszamy rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków i wszystkich zainteresowanych na pokaz umiejętności teatralnych naszych Artschoolowych aktorów, który odbędzie się 23 kwietnia o godz. 15.30.

Dzieci z grupy 4 - 5 latków zaprezentują się w inscenizacji wiersza Jana Brzechwy pt. „Na straganie", natomiast najmłodsza grupa - 2,5 – 3 latków pokaże, w jaki sposób pracują na warsztatach teatralnych oraz, że teatr to nie tylko przedstawienia. W programie również zobaczymy czego Maluchy nauczyły się na zajęciach z baletu.

22 kwietnia będzie Nam zielono !

bedziezielono

Z okazji Dnia Ziemi Artschoolowe Przedszkolaki wzbogacą swój plac zabaw o piękny kwiatowy ogródek. Dowiedzą się jak sadzić i pielęgnować rośliny, a także spróbują, podczas zabaw, gier i rebusów odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego należy dbać o przyrodę?"

W tym dniu kolorem królującym będzie
ZIELEŃ

Profilaktyka zębów

prfilaktyka zebow

W czwartek, 16 kwietnia Nasza Pani Pielęgniarka odwiedzi Artschoolowe Przedszkolaki.
Tematem przewodnim tego spotkania będzie profilaktyka zębów.
Dzieci dowiedzą się dlaczego warto i jak dbać o zęby, żeby były czyste i zdrowe.

Kino - Dom

dom

15 kwietnia o godz.10.00 wszystkie dzieci z Placówek Art School wybiorą się do Kina Helios na bajkę ,,Dom". Jest to niezwykła opowieść o Kosmicie, który ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia z nastolatką. Razem muszą uchronić planetę przed inwazją obcych.

Dzień radia

dienradia2

Dzień dobry tu Twoje Radio !!!
Za 3..., 2 ..., 1 ... Wchodzimy na antenę ...

A dokładnie 14 kwietnia o godzinie 9:15 Artschoolowe Przedszkolaki odwiedzą Radio UWM FM, a to wszystko z okazji Światowego Dnia Radia. Zgłębimy tam tajniki pracy redaktorów radiowych, dowiemy się jak to jest, że wszyscy słyszymy to samo, a także przymierzymy się do mikrofonu. Kto wie, może ktoś z naszych pociech zapragnie zostać w przyszłości dziennikarzem radiowym.

Dzień Służby Zdrowia

dziensluzbyzdrowia

10 kwietnia Artschoolowe Przedszkolaki przekonają się, że w Dniu Służby Zdrowia świętują nie tylko lekarze czy stomatolodzy, ale również aptekarze. Dowiedzą się tego z pierwszej ręki, a mianowicie od miłej Pani aptekarki, którą odwiedzą w jej miejscu pracy – APTECE. Opowie nam, na czym polega jej zawód i mamy nadzieję, że odpowie na wszystkie zadane przez nas pytania.