• nabor2019 2

front ico galeria

front ico wolny-czas

front ico nabor

front szkolna gazetka2

Konsultacje wad postawy

postay

UWAGA!

Bezpłatne konsultacje wad postawy

26 i 27 lutego od godziny 15.00 zapraszamy Dzieci z Przedszkola Art School wraz z Rodzicami na bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą z zakresu wad postawy.
Wszelkie informacje oraz zapisy w sekretariacie
Przedszkola Art School – oddział Warmia Towers.

Konkurs na zbiórkę elektrośmieci w Art School

elektro

Od 17 do 27 lutego 2015 r. ogłaszamy konkurs na zbiórkę „elektrośmieci" (baterii).
Przyniesione baterie prosimy składać w pudełkach określonych grup w szatni.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Spotkanie

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na spotkania, podczas których pragniemy przedstawić Państwu naszą nową, wyjątkowo korzystną ofertę programową i cenową dotyczącą przyszłego roku szkolnego:
- 25 lutego o godz. 16.30 - Rodziców
Dzieci urodzonych w 2011 i 2012r.

- 25 lutego o godz. 17.30 - Rodziców
Dzieci urodzonych w 2010r.

Dyrekcja oraz Zarząd Sp. EDU

Wycieczka do Domu Gazety Olsztyńskiej

OD ŁUCZYWA DO ŻARÓWKI

zarowka

Co to jest prąd i do czego jest nam potrzebny? Tego dowiedzą się Dzieci z Przedszkola Art School podczas warsztatów, na które wybiorą się 26 i 27 lutego do Domu Gazety Olsztyńskiej.

26 lutego o godzinie 9.00 pojadą grupy 3,5- 4 latków A i 3,5- 4 latków B,
27 lutego o godzinie 11.00 pojadą 4,5 – 5 latki z oddziału z Janowicza i 4 - 5 latki z oddziału Warmia Towers.

Dzień Oszczędzania Energii

Nawyk oszczędzania energii i wody należy wyrabiać już od najmłodszych lat. Tylko w ten sposób można zadbać o ciągle zmniejszające się zasoby środowiska naturalnego. Realizując w Przedszkolu Art School treści ekologiczne staramy się przybliżyć Dzieciom znaczenie energii dla życia człowieka. W czasie zajęć, zabaw i wycieczek przekazujemy wiedzę na temat źródeł energii i sposobów jej oszczędzania, pokazujemy także źródła odnawialne.
17 lutego w Art School będzie obchodzony Dzień Oszczędzania Energii. Podczas zajęć, które odbędą się we wszystkich grupach, Przedszkolaki zapoznają się z wyglądem żarówek energooszczędnych, poznają wiele urządzeń elektrycznych oraz ich odpowiedników z czasów, gdy używanie prądu było nie tak powszechne lub nawet niemożliwe. Dowiedzą się też, jak kiedyś prano, pisano na maszynie, a także poznają możliwości wykorzystania siły wiatru
Na terenie Art School przeprowadzimy akcję „Gaś światło", która polega na przyklejeniu obok włączników emblematów żarówek. Dzieci będą uczestniczyły również w zabawie twórczej „Jak wyglądałby świat bez energii elektrycznej" oraz wykonają plakaty pod hasłem „Pstryk! Przeprowadzimy także grupowy konkurs na zbiórkę elektrośmieci.

Konkurs

konkurs foto