Program „Dni adaptacyjnych”

GRUPA 2,5 – 3 l

CZWARTEK 27.08

9.00 – 9.30 Zabawy integracyjne z wychowawczynią: „Poznajmy się”
9.30 – 10.00 Zabawy w języku angielskim prowadzone przez lektorkę ze Szkoły Języków Obcych PLAY SCHOOL
10.00 – 10.15 Poczęstunek
10.15 - 10.35 „Artschoolowy świat muzyki i tańca” –zajęcia instrumentalno - wokalno - taneczne
10.35 – 11.15 Zajęcia ogólnorozwojowe z udziałem rodziców

PIĄTEK 28.08

9.00 – 9.30 Warsztaty kreatywne
9.30 – 10.00  Zabawy integracyjne „Jak wesoło bawić się z kolegami”
10.00 – 10.15 Poczęstunek
10.15 – 11.15 Teatr Form Niezależnych Korzunowicz - „Bajka o małym smoku”

PONIEDZIAŁEK 31.08

9.00 – 9.45  Zajęcia integracyjne z wychowawczynią „Jestem już samodzielnym Przedszkolakiem”
9.45 – 10.00 Poczęstunek
10.00 – 10.20  Zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorkę Szkoły Tańca „Flowin' Dance Studio”
10.20 – 11.15  Warsztaty plastyczne

Wycieczka do Aquasfery

JAK ZACHOWAĆ SIĘ NAD WODĄ W SYTUACJACH NIEBEZPIECZNYCH

30 czerwca Przedszkolaki z Art School – oddział Warmia Towers pojadą na wycieczkę do olsztyńskiej Aquasfery. Wyjazd godz. 8:51 - grupa p. Sylwii i p. Magdy.
Artschoolowe Przedszkolaki dowiedzą się, jakie są atrakcje na basenie, jakie są style pływackie, spotkają się także z ratownikiem WOPR i porozmawiają o tym „Jak zachować się nad wodą w sytuacjach niebezpiecznych?.
Każde dziecko otrzyma niespodziankę oraz promocyjną wejściówkę na basen.

Wyjazd na wycieczkęodbędzie się autobusem komunikacji miejskiej, dlatego prosimy aby każde dziecko miało 2 bilety komunikacji miejskiej.

Artschoolowy program wakacyjny

wakacje

Tradycyjnie, podczas wakacji, w Art School czeka na Dzieci specjalnie opracowany przez nauczycieli „Artschoolowy program wakacyjny", który ma na celu rozwój funkcji poznawczych, a przede wszystkim pozwala na „odbycie wakacyjnych podróży".

Program wakacyjny tworzą specjalnie dobrane formy zajęć tak, aby były atrakcyjne dla Dzieci.

W lipcu przedszkolaki dowiedzą się wszystkiego na temat sportu i zdrowego trybu życia. Odbędą wycieczkę do Aquasfery, będzie to okazja do zwiedzania całego obiektu sportowego wraz z pokazem stylów pływania oraz wodnych zabaw. Poza tym dzieci w ramach tygodnia gier i zabaw stolikowych wezmą udział w Artschoolowym Turnieju Szachowym, poznają zasady tej gry oraz stworzą własne pionki i figury. Zorganizowana będzie również olimpiada, podczas której przedszkolaki wykażą się sprawnością fizyczną.

Sierpień będzie pod hasłem „Wakacyjna karuzela kultury". Dzieci pogłębią wiedzę na temat gatunków muzycznych, wybranych stylów tanecznych, nakręcą własny wideoklip. Na zakończenie wakacji odbędzie się Hawajska Dyskoteka.
W czasie wakacji dzieci będą brały udział w warsztatach kreatywnych, zajęciach muzycznych, warsztatach z języka angielskiego, wycieczce do kina i na plażę miejską. Przewidziane są również wyjścia na lody oraz „Artschoolowy piknik".

Życzymy Dzieciom, by przygotowane - specjalnie dla Nich - „Wakacje w Art School" dostarczyły Im moc fantastycznych wrażeń.