• nabor2019 2

front ico galeria

front ico wolny-czas

front ico nabor

front szkolna gazetka2

Mali odkrywcy - Życie w przyrodzie

maliodkrywcy

W Przedszkolu Art School rozpoczynamy nowy cykl zajęć: „Życie w przyrodzie – czyli jesteśmy odkrywcami".
Raz w tygodniu będziemy przyglądać się bliżej życiu na naszej planecie.
Artschoolowe Przedszkolaki dowiedzą się, jak zbudowane są rośliny, zwierzęta, gady, płazy, owady, czym się nieustannie zajmują, co jedzą i dzięki czemu, rozwijają się i rozmnażają.

Miś Haribo

misio3

Od kwietnia w Przedszkolu Art School ruszył projekt ,,Odkryj kosmos ze złotym misiem Haribo".
W tym roku Przedszkolaki będą miały okazję, przy pomocy nietypowych pomocy dydaktycznych, poznać Układ słoneczny. Poza tym, czekają na Nie: plansze fluorescencyjne, okulary 3D, czy naukowe audiobooki. Przewodnikiem w podróży po planetach będzie Miś Haribo.

Zajęcia Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

zajeciarucju

Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie, a wspólne ćwiczenia rodziców z dzieckiem to nie tylko wzmacnianie więzi, wdrażanie w aktywny i zdrowy tryb życia, ale również kształtowanie poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania. A jeśli dodatkowo, mamy możliwość rozwijać u dziecka świadomość ciała i przestrzeni, i to wszystko podczas zabawy, to nie może być to nic innego jak Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne.

W związku z powyższym chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich Rodziców wraz z dziećmi na zajęcia prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego.
Odbędą się one 12 maja o godzinie 15:30.
Zapisów można dokonywać w Sali Odkrywców u Pani Michaliny.

Serdecznie zapraszamy

Wycieczka do Muzeum Przyrody

muzeumprzyrody

11 maja Dzieci z Przedszkola Art School będą mogły obejrzeć, podczas wycieczki do Muzeum Przyrody, „Zwierzęta Warmii i Mazur".
W Muzeum zgromadzono ponad 250 gatunków zwierząt, bogaty zbiór stanowią ptaki wodne i błotne — perkozy, kormorany, czaple, gęsi, bociany, drapieżniki oraz ryby i owady.

Życzymy udanej wycieczki

Ja też potrafię pomóc

polskiczerwonykrzyz

Nauczyć się pomagać to wielka jest sztuka oraz przyjemność dla każdego malucha.

11 maja Artschoolowe Przedszkolaki spotkają się z instruktorem PCK, który wprowadzi nasze maluch w świat pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia będą miały na celu odpowiedzenie na pytanie: Co ja dziecko mogę zrobić kiedy ktoś będzie ranny a wkoło nie będzie osoby dorosłej? Czy mam krzyczeć czy mogę zrobić coś więcej?
W tym dniu Przedszkolaki poznają zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedzą się, że to nie jest nic strasznego i trudnego. A wiedza zdobyta w tak wczesnym wieku zaowocuje tym, że kiedyś jakiś maluch uratuje komuś życie.